geen wedstrijden bekend!
    • Golden Stars 1 mag zich na een 11-1 overwinning op ZVV Vennewater de trotse winterkampioen noemen in de Topklasse A.
    • 17|12|2016
    • FC Golden Stars - ZVV Zwaag 7-2 Hierdoor is de 1e periodetitel in de Topklasse een feit... πŸŽΆπŸŽ‰πŸŽŠ
    • 19|11|2016
    • GS 1 - JCK Aiso 8-3
    • 24|09|2016
    • Beslissingswedstrijd kampioenschap Hoofdklasse A: The Counters - GS 2. 3-7 (3-3) GS 2 is gepromoveerd naar de Topklasse!
    • 19|04|2016
    • GS 1 - Vedette de remise 1 3-5. GS 2 - Dansschool Biersteker/Plubos 3-8!
    • 27|02|2016
    • AC Kingdom 1 - GS 1 8-2. Vios 79 - GS 2 0-0
    • 20|02|2016
    • GS 1 - Scagha 3-3 GS 2 - Wognum Nicols 1 4-3
    • 13|02|2016
 

 

Sporthallen

De selectie van FC Goldenstars speelt vanaf seizoen 2013-2014 de thuiswedstrijden in Sporthal Waterwijk in Almere. De overige teams spelen in Amsterdam en omgeving. Hieronder ziet u een overzicht van de zalen waar u een kijkje kunt komen nemen om onze spelers aan te moedigen.

Klik hier om de beschikbaarheid van sporthallen in Amsterdam te raadplegen in het online reserveringssysteem van de afdeling Sport en Recreatie van de Gemeente Amsterdam.

Klik hier voor de overige sporthallen in Nederland.

Naam hal Adres  Plaats  Telefoon 
Aetsveld Mr.C. Kooimancentrum 17 1383 ED Weesp 0294 41 85 35
APGS Ouderkerkerdijk 150 1096 CR Amsterdam  
Aristos Bok de Korverweg 1 1067 HR Amsterdam 020 611 46 10
Bankras  Oostelijk Halfrond 9  1183 EL Amstelveen  020 645 42 98 
Bijlmer  Bijlmerpark 76  1102 BL Amsterdam Z-0  020 697 25 01 
Bindelwijk  Koningin Julianalaan 16  1191 CD Ouderkerk a/d Amstel  020 496 35 38 
Blauw Wit  Joos Banckersweg 2  1056 EM Amsterdam  020 616 08 94 
Caland Lyceum  Eliza van Calcarstraat 2  1068 RR Amsterdam  020 667 73 33 
De Bloemhof  Machineweg 2  1432 ET Aalsmeer  0297 32 33 63 
De Diemen  Prins Bernhardlaan 1  1111 EP Diemen  020 699 63 55 
De Lunet  Amersfoortsestraatweg 18  1411 HD Naarden  035 694 06 20 
De Pijp  Lizzy Ansinghstraat 88  1072 RD Amsterdam  020 671 65 88 
De Scheg  Arthur van Schendellaan 110a  1422 LE Uithoorn  0297 56 63 47 
De Weeren Beemsterstraat 2  1023 TL Amsterdam  020 632 27 56 
Elzenhagen  J.H. Hisgenpad 1  1025 WK Amsterdam  020 637 13 51 
Emergo hal Langs de Akker 3  1186 DA Amstelveen  020 645 42 55 
Gaasperdam Ravenswaaipad 5  1106 AW Amsterdam Z-O  020 697 72 22 
I.C.L.  Zuideinde 2  1121 CL Landsmeer  020 482 52 63 
KDO  Vuurlijn 1  1424 NP De Kwakel  0297 56 56 14 
Kerkelanden  Franciscusweg 6a  1216 SK Hilversum  035 685 83 57
KOOI  Isaac Sweerslaan 5  2121 VN Bennebroek  023 584 61 56 
Muiden  Weesperweg 1  1398 XD Muiden  0294 26 37 73 
Ookmeer  Dokter Meurerlaan 4  1067 SM Amsterdam  020 611 52 26 
Oost  Jan van der Heydenstraat 174  1221 EN Hilversum  035 685 83 57 
Oostenburg Oostenburgergracht 1  1018 NA Amsterdam  020 620 67 67 
Proosdij Edisonstraat 6  1433 KA Kudelstaart  0297 34 04 40 
Sporthoeve  Snelliuslaan 1  1171 CI Badhoevedorp  020 659 68 11 
Van Hogendorp  Van Hogendorpstraat 921  1051 CE Amsterdam  020 684 42 60 
Zeeburg  Zeeburgerkade 620  1019 HS Amsterdam  020 665 69 47 
Zuid  IJsbaanpad 19  1076 CV Amsterdam  020 673 13 14 
Meerkamphal  Van de Hooplaan 239  1185 LN Amstelveen  020 547 58 58